0

راه حل جهانی کسب و کارهای ایرانی – بانک جهانی اطلاعات کالای تجاری (همراه با ویدئو)

این ویدئو در مورد خانم “جین” است، ایشان سال‌ها است که محصولاتی را تولید می‌کند.این ویدئو به خانم جین کمک می کند تا برای محصولات خود بارکد دریافت کند.

 

این ویدئو در مورد خانم “جین” است، ایشان سال‌ها است که محصولاتی را تولید می‌کند. خانم جین محصولاتش را در جمعه بازار محله خود به فروش می‌رساند، مدیر فروشگاهی در بازار محلی با خانم جین آشنا شد و پیشنهاد داد که شربت او را در فروشگاه محلی خود بفروشد.
خانم جین از توسعه کسب و کارش بسیار هیجان زده شده است اما اطلاعی از نحوه دریافت بارکد برای محصولات ندارد. بدون بارکد نمی‌تواند محصولات خود را در فروشگاه بفروشد. جین به سراغ جست و جو در اینترنت رفت اما با وجود اطلاعات مختلف کمی سردرگم شد.
خوشبختانه بالاخره در میان جست و جوهایش  به وبسایت GS1 و GS1 Data hub برخورد کرد که در آن، مسیر تهیه بارکد را به سادگی شرح داده شده است.
جین پس از ثبت عضویت شرکت خود در GS1، پیش شماره‌ای منحصر به فرد دریافت کرد که با استفاده از آن تمام محصولاتش در سراسر جهان قابل شناسایی می‌شود و آن را به اختصار  GTIN می نامیم.
جین با عضویت در GS1، امکان دسترسی به GS1 Data Hub را پیدا می کند و این به معنی است که بارکد او توسط تمام فروشگاه های آنلاین و حضوری و دیگر شرکای تجاری در سراسر جهان، پذیرفته می شود.
GS1 Data hub به جین کمک کرد که بارکدهایی دقیق برای همه ی محصولاتش در هر سطحی از بسته بندی اختصاص دهد و حتی بتواند داده های خود را در محیطی امن نگه دارد.  این سرویس، مدیریت را برای جین آسان نموده و اطلاعات محصولات آن را به نحو صحیحی ویرایش می کند.
GS1 Data hub، همچنین به جین برای اشتراک گذاری بارکدش با کیفیت بالا و دستورالعمل برای چاپ و بسته بندی هنری محصول کمک می کند.
همچنین به او اجازه می دهد تا به طور مستقیم این ابزار را با دیگر شرکای تجاری به اشتراک بگذارد و دیگر شرکا برای مشاهده اطلاعات دقیق محصولات از آن استفاده کنند. جین کسب و کار خود را با استفاده استانداردهای GS1 از یک مغازه در بازار محلی شهری کوچک به تجارتی جهانی رساند.

در حال حاضر شرکت‌های مختلف در صنایع مختلف از استانداردهای  GS1 استفاده می کنند.
 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.