کدینگ خدمات

سیستم کدینگ خدمات

با توجه به اینکه افزایش اشتغال در بخش خدمات در برنامه هفتم توسعه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، سامانه کدینگ خدمات مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران، مراحل تست و آزمایش عملیاتی و بهره‌برداری پایلوت، بهبود و ارتقای نرم‌افزار را طی کرده و آماده بهره‌برداری مشتریان و متقاضیان مختلف می‌باشد؛ لازم به ذکر است تا کنون بیش از ۴۰۰۰ کد ملی خدمات از صاحبان و ارائه‌دهندگان خدمت در این سامانه ثبت شده است.

از این رو سیستم کدینگ خدمات مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران به صورت یکپارچه اطلاعات ذکر شده را مدیریت کرده، بازار خدمات را سامان داده و به شناسایی خدمات موجود و اطلاعات ارائه‌دهندگان خدمت نظم می‌دهد و در نهایت بانک اطلاعاتی جمع‌آوری شده را به ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه داده و بدین طریق فضای عرضه و تقاضای خدمت را به هم وصل می‌کند. شایان ذکر است سامانه مذکور تنها جهت اطلاع‌رسانی و معرفی خدمات شرکت‌ها بوده و هیچگونه اطلاعاتی از قراردادها، میزان فروش یا خدمات ارائه شده در آن ثبت نخواهد شد.

لذا جهت آگاهی و ارتقای فرهنگ استفاده از نظام کدینگ خدمات و ایجاد زیرساخت‌های لازم با چشم‌انداز استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا بوسیله کد، به اطلاع می‌رساند ثبت اطلاعات در این سامانه که تا به حال در چارچوب تعرفه‌های مصوب انجام میشده حسب تصمیمات اتخاذ شده در حال حاضر برای آن دسته از اعضای مرکز که در سال‌های گذشته به عضویت مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران (ایران‌کد) درآمده‌اند  تا تاریخ ۲۳/۷/۹۹ بصورت رایگان امکان‌پذیر است.

جهت ثبت اطلاعات خدمات قابل ارائه به سامانه پرتال خدمات به آدرس زیر مراجعه یا جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر از سامانه مذکور از طریق تماس با ۰۲۱۸۸۹۲۴۶۰۵ الی ۱۴ داخلی ۲۳۷ – ۲۳۰  اقدام فرمایید.

پرتال ملی خدمات: کلیک کنید