شركت يزد راستين كوير فعاليت خود را با صادرات توليدات كاشی داخل به كشورهای همسايه شروع و مفتخر هست كه در اين مدت فعاليت خود، عزم و پشتكار موفق به انجام صادرات به بيش از 15 كشور گرديده و افتخار دارد كه از آن دسته از شركت‌های بازرگانی كوچك باشد كه صرفا بر اساس تجربه خود و تلاش‌ها‌ی مستمر و خستگی‌ناپذير كالای ايرانی را نه فقط در كشورهای همسايه مانند عراق، افغانستان، پاكستان بلكه به بيشتر كشورهای آسيايی ميانه، اروپا و حتی كانادا معرفی و صادر نمايد. برای بدست آوردن اين موفقيت شركت يزد راستين علاوه بر تحقيقات و بازاريابی با متدهای روز دنيا، در بسياری از نمايشگاه‌های خارج از كشور حضور پيدا كرده و با تحقيقات و بازاريابی ميدانی موفق به كسب جايگاه ويژه ای گرديده است و در اين راستا در چندين نوبت در كشورهای عراق، پاكستان، هند، دبي، تاجيكستان و غیره شركت و به معرفی كالاهای ايرانی پرداخته است.

حوزه فعالیت شرکت

شركت يزد راستين كوير (سهامی خاص) در تاريخ 1384/12/08 در شهرستان يزد و تحت شماره 7885 به ثبت و تأسيس گرديد و از همان سال فعاليت خود را رسما در زمينه صادرات سنگ، كاشی و سراميك به كشورهای عراق، گرجستان، آذربايجان و پاكستان آغاز نمود.

از آنجائيكه استان يزد به عنوان قطب كاشی و سراميك در ايران بوده و بيش از 90% شركت‌های توليدی كاشی و سراميك در استان يزد می‌باشد، اين شركت توجه خود را روی صادرات كاشی و سراميك نه فقط در استان يزد بلكه ساير شهرهای ايران نموده و در حال حاضر موفق به معرفی كاشی و سراميك در بازارهای بين المللی گرديده است.

همزمان با فعاليت در امر صادرات، شركت يزد راستين كوير در زمينه های ذيل نيز در حال فعاليت بوده و خدمات بازرگانی خود را به بسياری از شركت‌های استان ارائه می‌دهد:

* مشاوره در امر صادرات

* انجام امور گمركی

* ثبت سفارش

* رفع تعهدات ارزی

* طراحی سيستم كدينگ

از روز اول آغاز فعاليت، اين شركت اصولهايی را برای خود تعريف نموده و تا اين لحظه با پايبند بون روی اين اصول كه عبارتند از:

* صداقت

* ديانت

* سود عادلانه

توانسته موفقيت‌هايی را بدست آورد كه مهمترين آنها دريافت جايزه صادركننده نمونه استانی در سال های  88 و 89 و  92و  95 بوده است.علاوه بر ارائه خدمات به شركت‌های استان، شركت يزد راستين كوير دو پروژه مطالبه بازاريابی كاشی و سراميك ايران در بازار هند و همچنين استراتژی ورود به بازار هند را نيز برای سازمان توسعه صنايع ايران انجام داده است.علاوه بر فعاليت اصلی شركت كه همان صادرات می‌باشد، شركت يزد راستين كوير در سال 1387  موفق به دريافت نمايندگی رسمی استان يزد برای ايران كد شده و در حال حاضر با دو كارشناس مشغول ارائه خدمات به اعضاء بوده و با قريب 2000 عضويت ايرانكد، تا به امروز بالغ بر 20000 عدد ايران كد برای كالاهای اعضاء خود صادر نموده است.

اين شركت دورنمای روشنی را برای خود ترسيم نموده و با عزم راسخ، تمام تلاش خود را معطوف به صادرات بيشتر خواهد نمود تا بتواند در اين وضعيت دشوار ارزی كشور، سهم كوچكی در خدمت به كشور از جهت ارزآوری داشته باشد.

 • تعداد عضوگیری توسط نمایندگی:

تعداد 2154 عضو حقوقی و حقیقی، خدمات خود را از این شرکت دریافت می نمایند.

میزان کدهای صادر شده توسط شرکت در طول مدت فعالیت

  • تعداد ایران‌کدهای صادر شده: 42356قلم کالا
  • تعداد GTINهای صادر شده: 25758قلم کالا
  • تعداد GLNهای صادر شده: 64 کد مکان

مديرعامل : رامين فلاح

دیپلم

کد نمایندگی: 00049

شرکت نمایندگی:يزد راستين كوير

ساعت کاری :

8 الی 14:50

رابط پاسخگو:

سارا دهستانی، نگار صحت

شرح فعالیت

صدور کد عضویت جدید
ایجاد کاتالوگ الکترونیک ایرانکد
صدور بارکد بین المللی GTIN
صدور گواهی عضویت مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران
صدور صورتحساب های مرتبط با خدمات مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران
صدور شناسه خدمت

در حال رايزنی صنعت معدن در خصوص  صنايع كوچك و  ارائه خدمات كم هزينه تر در خصوص كد شناسه‌ی كالاهايی آنها

برگزاری ورك شاپ، بنر و تبليغات محيطی، دوره‌های آموزشی و غیره

با توجه به شرايط  فعلی و همه گيری كرونا اكثر خدمات در زمينه‌های مشاوره و راهنمايی اعضاء جهت ارسال درخواست كد، صدور کد و  پرداخت حق اشتراک‌ها و غیره از طريق تلفن ايميل و آنلاين می‌باشد اما حضوری نيز انجام می‌شود.

 • دوره ی تخصصی كدينگ در كشور سوئيس
 • دوره تخصصی كدينگ در كشور ژاپن
 • اجرای سيستم كدينگ در كارخانه‌های مختلف (اعم از كارخانه كاشی عقيق،  كارخانه كاشی ستاره، كارخانه كاشی شيركوه، كارخانه ايران پيچ و غیره )
 •  صادركننده نمونه‌ی استانی در زمينه كاشی برای چهار دوره متوالی

ردیف

نام و نام خانوادگی مدرک تحصیلی

گواهینامه

1

غلامعلی فلاح كارشناسی ارشد مديريت بازرگانی

دوره های كدينگ در سوئد

2

رضا پورقاسمی دکتری مدیریت مالی

——

3

سارا دهستانی كارشناسی ارشد مشاوره و راهنمايی

—–

4

محدثه السادات میراحمدی كارشناسی ارشد حسابداری

—-

5

کمال شیبانی مدیریت بازرگانی و گمرک

—-

5

نگار السادات صحت دانشجوی زبان انگلیسی

—-

6

مهدیه توكلی ديپلم رياضی

—–

7

فرزين فلاح

ديپلم

——

مدارک و گواهینامه های اخذ شده

آدرس و شماره تلفن

آدرس:

يزد ، بلوار جمهوری ، نبش كوچه المهدی ، مجتمع تجاری ميلاد، طبقه دوم ، واحد 3 

تلفن تماس:

ٖ03535248836-7 

کد پستی:

8917944818