شركت فن آوری اطلاعات طرح نگار در سال 1386 و با هدف توسعه و آموزش در حوزه انفورماتيك (شبكه و اینترنت، طراحی سايت و مشاوره های تخصصی ) تاسیس شد. این شرکت از بدو تاسیس تاکنون نماینده مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات (ایران كد) در استان خوزستان بوده و در سال 1399 بیش از 2000 كد GTIN صادر نموده است. ماموریت ما همگام با توسعه IT کشور، توسعه فن آوري اطلاعات در بخش آموزش و خدمات در استان خوزستان بوده كه این مهم با انتخاب شرکت هاي همکار با دقت بالا در سطح استان و آموزش هاي لازم به کارشناسان متخصص و ارائه خدمات متنوع در حوزه IT به وقوع پیوسته است. روند ارائه خدمات در شركت فنآوری اطلاعات طرح نگار ابتدا بصورت مشاوره و توضيحات تكميلی توسط كارشناسان شركت می‌باشد كه بصورت رايگان به متقاضيان داده خواهد شد و سپس درصورت نياز مشتری به هر يك از خدمات، ضمن دريافت مدارك و مستندات لازم در اسرع وقت نسبت به خدمت مذكور اقدام خواهد شد. همچنين در جهت آرامش و كاهش تردد متقاضی فرآيند برخی خدمات، غيرحضوری و بوسيله تلفن، ايميل، وب سايت و يا از طريق برنامه‌های موجود در شبكه های مجازی انجام میشود، در صورت مراجعه حضوری متقاضی نيز دفتر اين شركت در مركز شهر اهواز واقع می‌باشد كه دسترسی به آن بسيار راحت می‌باشد. كليه مراحل مشاوره و ارائه خدمات در حوزه IT در اين شركت توسط كارشناسان باسابقه و مجرب انجام می‌گردد و رضايت مشتری بدون شك از اهداف اصلی اين شركت می‌باشد.يكی از خدمات قابل ارائه اين شركت در زمينه مشاوره، ثبت نام و اخذ كد ملی كالا (ايران كد) و باركد GTIN می‌باشد كه متقاضی پس از ثبت نام در پرتال ايران كد و ثبت اطلاعات اوليه، توسط كارشناسان نسبت به تكميل و ثبت نهايی آن راهنمايی خواهد شد. پس از عضويت متقاضی در پرتال ايران كد، نسبت به صدور كد مورد نياز متقاضی اقدام خواهد شد. پيگيری اشتراك سالانه و تمديد عضويت اعضای با سابقه بيش از يكسال بطور منظم در بازه زمانی مناسب توسط كارشناسان انجام خواهد شد.

 • تعداد عضوگیری توسط نمایندگی:

تعداد 4006 عضو حقوقی و حقیقی، خدمات خود را از این شرکت دریافت می نمایند.

میزان کدهای صادر شده توسط شرکت در طول مدت فعالیت

  • تعداد ایران‌کدهای صادر شده: 98750 قلم کالا
  • تعداد GTINهای صادر شده: 15390 قلم کالا
  • تعداد GLNهای صادر شده: 67 کد مکان

مديرعامل : مبينا مددی  

كاردان IT (تخصص در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات و شبكه)

کد نمایندگی: 00027

شرکت نمایندگی: طرح نگار

ساعت کاری :

8 الی 16 

رابط پاسخگو:

 حسین محمدی و زینب مددی

شرح فعالیت

صدور کد عضویت جدید
ایجاد کاتالوگ الکترونیک ایرانکد
صدور بارکد بین المللی GTIN
صدور گواهی عضویت مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران
صدور صورتحساب های مرتبط با خدمات مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران
صدور شناسه خدمت

ماموریت ما همگام با توسعه IT کشور، توسعه فن آوري اطلاعات در بخش آموزش و خدمات در استان خوزستان بوده كه این مهم با انتخاب شرکت های همکار با دقت بالا در سطح استان و آموزش های لازم به کارشناسان متخصص و ارائه خدمات متنوع در حوزه IT به وقوع پیوسته است. روند ارائه خدمات در شركت فن آوری اطلاعات طرح نگار ابتدا بصورت مشاوره و توضيحات تكميلی توسط كارشناسان شركت می‌باشد كه بصورت رايگان به متقاضيان داده خواهد شد و سپس درصورت نياز مشتری به هر يك از خدمات، ضمن دريافت مدارك و مستندات لازم در اسرع وقت نسبت به خدمت مذكور اقدام خواهد شد. همچنين در جهت آرامش و كاهش تردد متقاضی فرآيند برخي خدمات، غيرحضوری و بوسيله تلفن، ايميل، وب سايت و يا از طريق برنامه‌های موجود در شبكه‌های مجازی انجام می‌شود، در صورت مراجعه حضوری متقاضی نيز دفتر اين شركت در مركز شهر اهواز واقع می‌باشد كه دسترسی به آن بسيار راحت می‌باشد. كليه مراحل مشاوره و ارائه خدمات در حوزه IT در اين شركت توسط كارشناسان باسابقه و مجرب انجام می‌گردد و رضايت مشتری بدون شك از اهداف اصلی اين شركت می‌باشد. يكی از خدمات قابل ارائه اين شركت در زمينه مشاوره، ثبت نام و اخذ كد ملی كالا (ايران كد) و باركد GTIN می‌باشد كه متقاضي پس از ثبت نام در پرتال ايران كد و ثبت اطلاعات اوليه، توسط كارشناسان نسبت به تكميل و ثبت نهايی آن راهنمايی خواهد شد. پس از عضويت متقاضی در پرتال ايران كد، نسبت به صدور كد مورد نياز متقاضی اقدام خواهد شد.پيگيری اشتراك سالانه و تمديد عضويت اعضای با سابقه بيش از يكسال بطور منظم در بازه زمانی مناسب توسط كارشناسان انجام خواهد شد.

ارائه خدمات در اين شركت بصورت حضوری و غيرحضوری و از طريق ايميل (codenegar@gmail.com)، واتساپ (09335797626) و اينستاگرام (Irancode.info) و وب سايت (www.irancode.info) مي باشد. متقاضيان از راه هاي اشاره شده ضمن دسترسی به خدمات ما می‌توانند مستندات لازم را ارسال و دريافت نمايند.

بازاريابی به روش‌های سنتی و مدرن در شركت ما انجام می‌شود كه شامل چاپ و توزيع تراكت و بروشور، ارسال فكس و ايميل بازاريابی حضوری، برگزاری همايش و جلسات تخصصی در سطح استان تا اطلاع‌رسانی و تبليغات در فضای مجازی از جمله اپليكيشن اينستاگرام و وب سايت های معتبر است.

خدمات قابل ارائه در شركت فن آوری اطلاعات طرح نگار عبارتند از :

 • ارائه مشاوره و خدمات در زمينه عضويت و دريافت ايران كد
 • ارائه مشاوره و خدمات در زمينه عضويت و دريافت باركد GTIN
 • ارائه مشاوره و خدمات در زمينه طراحی و اجرای شبكه های كامپيوتری
 • ارائه مشاوره و خدمات در زمينه طراحی وب سايت

اين شركت سابقه فعاليت در طرح هاي ملي ساماندهي املاك و مستغلات كشور و همچنين طرح شبنم را نيز دارد و بعنوان نماينده استان ضمن راه اندازی طرح‌های فوق اقدام به مشاركت با مجريان ستادی در كشور نموده است.

 • نماینده رسمی مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران
 • نماینده رسمی شرکت خدمات انفورماتيك راهبر
 • نماینده رسمی طرح شبنم در سطح استان خوزستان
 • نماینده رسمی طرح ملی سامانه املاک و مستغلات کشور ( كد رهگيری )
 • طراحی سایت برای سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی
 • طراحی و اجرای شبکه‌های رایانه ای در سطح استان خوزستان
 • نماینده رسمی باشگاه پرسپولیس در استان خوزستان
نام و نام خانوادگی مدرك تحصيلی دوره های آموزشی

مبینا مددی

کاردانی IT

رايانه كار پيشرفته

 زينب مددی

کارشناسیIT رايانه كار پيشرفته
 الهام رخشنده لیسانس

رايانه كار پيشرفته

مدارک و گواهینامه های اخذ شده

آدرس و شماره تلفن

آدرس:

اهواز ، زيتون كارمندي، خيابان طهماسبي، مجتمع پرديسان، طبقه اول

تلفن:

 06134613161، 06132222592، 09335797626

واتساپ و تلگرام :

09335797626

کد پستی:

6193614475

ایمیل:

codenegar@gmail.com , www.irancode.info

پایگاه اینترنتی:

www.nevada.ir