مجموعه  اندیشه نگار غرب سال  1385 با اتکا به تجربه و تخصص چندین ساله مدیرعامل رسماٌ تاسیس گردید از سال 1397 به عنوان نماینده مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران در استان کرمانشاه فعالیت دارد و  چندین سال متوالی به عنوان شرکت برتر در زمینه رعایت حقوق مصرف‌کننده و کارآفرین برتر و همچنین شرکت دارای رتبه سه شورای عالی انفورماتیک در زمینه طراحی ، مشاوره و اجرای پروژه‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و مجوز افتا در حوزه سیستم‌های امنیتی مدار بسته و حفاظت پیرامونی می‌باشد .

حوزه فعالیت شرکت

طراحی ، مشاوره و اجرای پروژه های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

 • تعداد عضوگیری توسط نمایندگی:

تعداد 242 عضو حقوقی و حقیقی، خدمات خود را از این شرکت دریافت می نمایند.

میزان کدهای صادر شده توسط شرکت در طول مدت فعالیت

  • تعداد ایران‌کدهای صادر شده: 904 قلم کالا
  • تعداد GTINهای صادر شده: 442 قلم کالا
  • تعداد GLNهای صادر شده: 8  کد مکان

مديرعامل : مصيب محبی مارانتوئی

کارشناسی  ارشد، فناوری اطلاعات

کد نمایندگی: 00091

شرکت نمایندگی: اندیشه نگار غرب

ساعت کاری :

 8 الی 15

رابط پاسخگو:

شبنم فولادی

شرح فعالیت

صدور کد عضویت جدید
ایجاد کاتالوگ الکترونیک ایرانکد
صدور بارکد بین المللی GTIN
صدور گواهی عضویت مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران
صدور صورتحساب های مرتبط با خدمات مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران
صدور شناسه خدمت

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در غرب کشور می باشد . از آنجا که مشتری مداری جایگاه ویژه و اول در اولویت های این مجموعه است ، لذا شرکت ممیزی لازم جهت کیفیت ارائه خدمات به مشتری را توسط نهادهای رسمی انجام داده و موفق به اخذ گواهینامه ایزو 10002 کیفیت ارائه خدمات به مشتری گردید.

مدیران و پرسنل این مجموعه همیشه شاخص ترین و مهمترین علل موفقیت و پیروزی در این حوزه را که شامل فناوری ، محصول و بازار است را به دقت کافی مورد عنایت قرار داده است، مشتری مداری و توجه ویژه به بهبود کیفیت، کیفیت پایدار در ارائه خدمات پس از فروش را در اولویت وظایف خود قرار داده و همواره آموزش مداوم کارشناسان خود را به عنوان اصلی ترین اولویت ارائه خدمات برتر و راهکارهای نهایی با تکنولوژی نوین دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین به عنوان یکی از اصلی ترین پارامترهای حضور موفق و موثر در بازار بطور جدی پیگیری می نماید.

هم اکنون مجموعه اندیشه نگار غرب ، با بکارگیری بیش از 25هم اکنون نفر پرسنل متخصص و مجرب در انجام پروژه های مختلف در25 زمینه های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مفتخر است به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های انفورماتیکی کشور آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه های مختلف اعلام نماید.

(مراجعه حضوری به سازمان صنعت‌ معدن و تجارت استان کرمانشاه ، جهاد کشاورزی ، اداره استاندارد و شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه در سال 1397 جهت اعلام نمایندگی ایران کد در کرمانشاه و شرح خدمات و معرفی به واحد هیا تولیدی استان ، مراجعه به شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی فرامان و بیستون و سنندج جهت مشاوره و شرح خدمات . مراجعه به سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ایلام در سال 1398 جهت شرح خدمات . مشاوره تلفنی و حضوری برای اعضا )

(استفاده از فضای آنلاین جهت معرفی ایران کد و شرح خدمات ، تهیه ویدیو  جهت شرح خدمات ایران کد ، تهیه پست‌های تبلیغاتی در فضای آنلاین و ایحاد منو در سایت شرکت برای شرح خدمات ایران کد )

 • پیگیری صدور کد و حق اشتراک‌ها 
 • توضیحات تفاوت ایران کد و GS1  برای اعضا
 •  ثبت نام اعضا 
 • راهنمایی ثبت نام

این شرکت در راستای قانونمندی و ارائه خدمات قانونی به مشتریان خود مجوزها و گواهینامه هایی را از مراجع ذیصلاح پس از ممیزی های کامل اخذ نموده که به برخی از این مجوزها به شرح ذیل اشاره می‌کنیم.

 • مجوز شورای عالی انفورماتیک از سازمان برنامه و بودجه کشور
 • مجوز افتا از سازمان فناوری اطلاعات ایران
 • مجوز نصر کشور از نظام صنفی رایانه ای کشور
 • مجوز تحقیق و توسعه از وزارت صنعت ، معدن و تجارت
 • مجوز ارائه خدمات فنی و مهندسی از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان
 • مجوز اتحادیه انفورماتیک استان
 • مجوز مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی از اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی
 • مجوز واحد فناور در زمینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ از پارک علم و فناوری

مدارک و گواهینامه های اخذ شده

آدرس و شماره تلفن

آدرس:

کرمانشاه، میدان بسیج،خیابان بنت الهدی ، کوچه سروان علی محمدی ، ساختمان امیرحافظ طبقه 3 واحد  8و9

تلفن:

08337215550، 08337215545

واتساپ و تلگرام :

09182994008

کد پستی:

6715619728