شرکت تجارت پایدار ایرانیان در سال 1393 در حوزه تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است که می‌توان به عنوان نمونه، مدیریت سرور و هاستینگ، طراحی و پیاده‌سازی وبسایت‌های شرکتی، فروشگاهی و اپلیکیشن، خدمات سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت، عکاسی، فیلم‌برداری، ویرایش فیلم، مدیریت و توسعه شبکه‌های اجتماعی و غیره فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با توجه به نیاز حوزه بازاریابی دیجیتال و پتانسیلی که در زمینه فناوری اطلاعات داشته، با استفاده از زیرساخت‌های بروز، سعی در ایجاد بستر رایانش ابری جهت پردازش‌های محاسباتی و در کنار آن زمینه‌ای جهت میزبانی انواع وب‌سایت در مرکز استان بوشهر با استفاده از امکانات بومی و فیبر نوری کرده است. شرکت تپا کم کم با کسب تجربه در این حوزه توانست از شرکت‌های معروف و بزرگ خارجی از جمله گوگل کلود، آمازون وب سرویس و غیره، خدمات و امکانات آنها را با وجود تحریم‌های پیش‌رو به صورت کاملا خودکار در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد‌. هم اکنون این شرکت میزبان صدها سایت و ده‌ها کاربر رایانش محاسباتی روزانه است. این شرکت با توجه به اینکه از مشاورین سازمان صنایع کوچک در حوزه خدمات مشاوره و کسب و کار می باشد ارتباط بسیار نزدیکی با واحدهای صنعتی استان بوشهر دارد و افتخار ارائه خدمات متعدد کسب و کار از جمله در زمینه های طراحی صنعتی، راه اندازی خطوط تولید، مشاوره بازایابی و فروش، خدمات دیجیتال مارکتینگ و همچنین توسعه کسب و کار‌ها می‌باشد. از جمله فعالیت‌های مهم این شرکت در حوزه صنایع کوچک راه اندازی و احیا واحدهای راکد با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر می‌باشد که با پایش و عارضه یابی های سالیانه توانسته اقدامات موثری در جهت کمک به تولید و اشتغال استان نماید. از سال 1395 نیز با دریافت مجوز مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای،  توسعه کسب و کارهای می پردازد. از این رو نیز به دلیل ارتباط زیاد با تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار ها موفق به اخذ نمایندگی ایران کد در سال 1397 شده است و تا کنون افتخار دارد با کادری مجرب در سرویس دهی به کسب و کار ها ارائه مشاوره و خدمات نماید.این شرکت در راستای ماموریت های مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران  اقدام به همکاری با این مجموعه بعنوان نماینده استان بوشهر از 4 سال پیش فعالیت رو به سمت توسعه ماموریت های سازمان GS1 تا بتواند با ایفای نقش خود کمک شایانی به تولیدکنندگان استان خود نماید  و در این مسیر با معرفی مزیت های این سازمان سعی در شماره گذاری کالا های تولیدی استان بوشهر دارد.

حوزه فعالیت شرکت 

شرکت تجارت پایدار ایرانیان در سال 1393 در زمینه ارائه هاست، سرورهای مجازی داخلی و خارجی و طراحی وب سایت خدمات تحت وب و همچنین خدمات فنی و مهندسی در زمینه طراحی صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است. از سال 1395 نیز با دریافت مجوز مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای،  توسعه کسب و کارهای می پردازد. از این رو نیز به دلیل ارتباط زیاد با تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار ها موفق به اخذ نمایندگی ایران کد در سال 1397 شده است و تا کنون افتخار دارد با کادری مجرب در سرویس دهی به کسب و کار‌ها ارائه مشاوره و خدمات نماید.

 • تعداد عضوگیری توسط نمایندگی:

تعداد 255 عضو حقوقی و حقیقی، خدمات خود را از این شرکت دریافت می نمایند.

میزان کدهای صادر شده توسط شرکت در طول مدت فعالیت

  • تعداد ایران‌کدهای صادر شده: 491 قلم کالا
  • تعداد GTINهای صادر شده: 389 قلم کالا
  • تعداد GLNهای صادر شده: 9 کد مکان

مديرعامل : امین غلامی

رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار(تخصص: مشاور حوزه فناوری اطلاعات و سرورها مجازی)

کد نمایندگی: 00082

شرکت نمایندگی: تجارت پایدار ایرانیان

ساعت کاری :

8 الی 14  و  18 الی 21

رابط پاسخگو:

احمدرضا اسدی

شرح فعالیت

صدور کد عضویت جدید
ایجاد کاتالوگ الکترونیک ایرانکد
صدور بارکد بین المللی GTIN
صدور گواهی عضویت مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران
صدور صورتحساب های مرتبط با خدمات مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران

حضور در برنامه های جمعی تولیدکنندگان و همچنین شبکه ها و گروه های فعال حوزه تولیدکنندگان و صنعتگران استان به نحوی که یکی از مدیران گروه فعال حوزه تولیدکنندگان یکی از کارشناسان این مجموعه می باشد.

 • حضور و ارتباط در مجموعه های اخذ استانداردها مجوزات بهداشت از جمله سازمان غذا و دارو که محل مراجعات واحدهای تولیدی می باشد و جذب مشتری از طریق بازاریابی شبکه از طریق خدمات خوب به مشتریان قدیمی
 • تولید محتوای دیجیتال در خصوص اهمیت موضوع و فرهنگ استفاده از کدهای ملی و بین المللی

مجری پایش و عارضه یابی صنایع استان بوشهر به مدت دو دوره در سال های 1397 و 1400

 • عضو هیات امنای کلینیک کسب و کار شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر
 • کارآفرین برتر دانشگاهی استان بوشهر در سال 1394
 • دارای گواهینامه ثبت اختراع به شماره ثبت 87351 مورخ 1394/09/08

ردیف

نام و نام خانوادگی مدرک تحصیلی

دوره های آموزشی

1 احمدرضا اسدی مهندسی شیمی کد گذاری در ایران کد و سامانه GS1
2 روح اله غلامی مهندسی شیمی کد گذاری در ایران کد و سامانه GS1

آدرس و شماره تلفن

آدرس :

بوشهر، برازجان، خیابان ماحوزی، ساختمان رویال کمپلکس، طبقه دوم، واحد 10

تلفن:

07791570791 ، 09368666110 ، 09177703205

واتساپ و تلگرام :

09368666110 ، 09177703205

کد پستی:

7561717539

پایگاه اینترنتی:

www.itpiran.com