نخستین گردهمایی عمومی خانواده مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران با حضور مدیران عامل شرکت‌های نمایندگی

روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ اولین گردهمایی عمومی خانواده مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران با حضور مدیران عامل شرکت های نمایندگی، در سالن همایش های مرکز برگزار گردید.

در ابتدا توضیحاتی پیرامون عملکرد شبکه نمایندگی در سال ۱۳۹۷ و مقایسه آماری آن با سال‌های گذشته در سه حوزه اصلی فعالیت شرکت‌‏های نمایندگی شامل عضویت، کدینگ و اشتراک سالانه توسط واحد امورمشترکین و نمایندگی‏‌های مرکز صورت گرفت. در این راستا توضیحات و آمار تکمیلی در خصوص سامانه متمرکز پیگیری اشتراک سالانه ارائه گردید. در ادامه به عواملی که باعث ایجاد نوسان در عملکرد شبکه نمایندگی در دریافت عضویت جدید و تخصیص کد ملی کالا و GTIN اشاره شد و به برخی از راهکارها و برنامه‌های آتی مرکز در سال آینده جهت مرتفع‌سازی نوسانات مذکور پرداخته شد.

در پایان نیز مدیر عامل مرکز جناب آقای مهندس پاریاب، دقایقی به گفت‌وگو با حاضرین گردهمایی پرداختند. طی گفت‌وگوی بین مدیر عامل مرکز و حاضرین، ضمن اشاره به برخی از برنامه های مرکز در سال آینده از جمله برگزاری مجموعه همایش‌‏های بین‌‏المللی کاربرد استانداردهای GS1 در کسب‌وکار الکترونیکی در هفته دوم اردیبهشت‏‌ماه، به پرسش‌های حاضرین در خصوص مشکلات و دل‌مشغولی‌‏های شرکت‌های نمایندگی پرداخته شد.

با توجه به اقبال شرکت‏‌های نمایندگی از این نشست، مقرر شد که این نشست‌ها به طور منظم برنامه‌‏ریزی و برگزار شود.