شرکت سخت‌افزاری تیدا (تیلدا کیش)

شرکت تیلدا کیش با هدف ارائه سیستم های مبتنی بر بارکد و RFID، در سال ۱۳۸۶ تأسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از متخصصان و مدیران مجرب جوان در صنعت بارکد و RFID و ارتباط با شرکتهای معتبر بین المللی در این زمینه، فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت تیلدا کیش با هدف ارائه سیستم های مبتنی بر بارکد و RFID، در سال ۱۳۸۶ تأسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از متخصصان و مدیران مجرب جوان در صنعت بارکد و RFID و ارتباط با شرکتهای معتبر بین المللی در این زمینه، فعالیت خود را آغاز نموده است. همچنین با استفاده از آخرین تکنولوژی ‌های روز دنیا سعی در برطرف نمودن نیاز‌های مشتریان خود از جمله شرکت‌ها و کارخانجات، موسسات تجاری و اداری، بانک ها، اصناف و فروشگاه‌ها را دارد و تلاش دارد با ترویج و ارائه خدمات هرچه بهتر در این امر، جامعه ایرانی را در استفاده هرچه بهتر از این سیستمها یاری نماید. 
این شرکت با اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری از شرکت های گودکس و تایسو توانسته است به عنوان شریک تجاری سخت افزاری شرکت طرفه نگار ، مسئولیت تامین ، فروش و پشتیبانی محصولات سخت افزاری مرتبط با نرم‌افزارهای تولیده شده توسط این شرکت را داشته است . از سال ۱۳۹۲ به عنوان تولید کننده محصولات تی لاین در حوزه کالرآیدی و ضبط مکالمات شروع به فعالیت نموده است و موفق به کسب گواهی ثبت اختراع در این زمینه گردیده است .طی ۱۰ سال تلاش بی وقفه شرکت تیلدا کیش، با در اختیار داشتن تیمی مجرب از متخصصان الکترونیک و نرم‌افزار، موفق شده است به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه‌ی تجهیزات فروشگاهی و رستورانی، محصولات متنوعی را به مشتریان خود عرضه نماید.

محصولات وارداتی و تولیدی این شرکت با استفاده از تکنولوژهای پیشرفته، حوزه‌ های وسیعی را به شرح زیر پوشش می‌دهند:

  • فروشگاه‌ و رستوران‌های تک شعبه‌ای و زنجیره‌ای
  • مدیریت آژانس های حمل و نقل
  • مدیریت مطب
  • مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
  • مدیریت انبارداری و لجستیک

لینک سایت: https://www.tildakish.com