شرکت در سومین نمایشگاه شهر هوشمند سال ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران، پس از برگزاری دو دوره نمایشگاه شهر هوشمند در ایران، سومین نمایشگاه شهر هوشمند (City Smart Expo 2022) با پشتیبانی وزارت کشور (مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطالعات و آمار)، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، سازمان‌ها، اتحادیه‌ها، انجمن‌ها و نهاد‌ها از ۱۲ تا ۱۴ تیرماه سال جاری در محل مصلی تهران برگزار شد.

رویکرد این نمایشگاه، که بزرگ‌ترین گردهمایی شرکت‌های برتر هوشمندسازی کشور به شمار می‌رود، برقراری تعاملات پویا و به وجود آوردن اتحاد و هم‌افزایی ملی و بین‌المللی است. به همین منظور فعالان حوزه‌ فناوری، هوشمندسازی، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها در این دوره از نمایشگاه شهر هوشمند حضور داشتند.

مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران به منظور معرفی استانداردهای و راهکارهای GS1 به عنوان نماینده انحصاری GS1 جهانی در نمایشگاه مذکور حضور پررنگی داشته است و بالغ بر ۵۰ شرکت فناور، استارت آپی و جامعه دانشگاهی بعد از بازدید از غرفه مرکز، آشنایی بیشتری  با دستاوردها و راهکارهای GS1 پیدا کرده اند.