اپلیکیشن نمایشگاهی

اپلیکیشن الِ‌کارت (کارت ویزیت دیجیتال)، به کمک این اپلیکیشن بازدیدکنندگان این امکان را خواهند داشت که یک کارت ویزیت دیجیتال بر روی تلفن همراه خود داشته باشند و غرفه‌داران به جای ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان به کمک کاغذ و قلم و یا ورود اطلاعات در تبلت و یا لپ‌تاپ، تنها با اسکن بارکد QR اطلاعات هر کارت ویزیت دیجیتالی را بر روی گوشی خود ذخیره نمایند.

اپلیکیشن الِ‌کارت (کارت ویزیت دیجیتال):
به کمک این اپلیکیشن بازدیدکنندگان این امکان را خواهند داشت که یک کارت ویزیت دیجیتال بر روی تلفن همراه خود داشته باشند و غرفه‌داران به جای ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان به کمک کاغذ و قلم و یا ورود اطلاعات در تبلت و یا لپ‌تاپ، تنها با اسکن بارکد QR اطلاعات هر کارت ویزیت دیجیتالی را بر روی گوشی خود ذخیره نمایند.
همچنین به کمک این اپلیکیشن غرفه‌داران دیگر نیازی به کارت ویزیت فیزیکی نخواهد داشت و از این طریق می‌توانند در سریع‌ترین زمان اطلاعاتشان را به بازدیدکنندگان ارائه دهند. به کمک این اپلیکیشن غرفه‌داران می‌توانند یک فرم نظرسنجی برای غرفه و کانتر خدمات لازم را ایجاد نمایند.
در نتیجه استفاده از این اپلیکیشن گزارش‌های ذیل می‌تواند مورد بهره‌برداری سازمان‌ها قرار بگیرد:

  1. میزان بازدید از هر غرفه به تفکیک، به‌صورت لحظه‌ای و یا بر اساس بازه زمانی 
  2. میزان امتیاز و رای به هر غرفه به‌صورت لحظه‌ای و یا بازه رمانی 
  3. اطلاعات تماس تمامی بازدیدکنندگان به‌صورت کلی و یا به تفکیک مراجعه به هر غرفه 
  4. شناسایی غرفه‌دار برتر بر اساس امتیاز کسب‌شده در هر روز و بعد از نمایشگاه 
  5. نمودار میزان بازدیدکننده در ساعات مختلف روز در هر مقطع زمانی 
  6. سایر گزارش‌ها و نمودارهای موردنظر مدیریت نیز برحسب نیاز قابل‌ ارائه می‌باشند.

 

اپلیکیشن حامیران:
این اپلیکیشن به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا با اسکن بارکد محصولات مختلف بتوانند به کاتالوگی که سازنده و یا تأمین‌کننده آن کالا ایجاد کرده است دسترسی داشته باشند.
همچنین اگر یک محصولی تولید داخل باشد آن را به اطلاع کاربر می‌رساند تا بدین‌وسیله آن‌ها به خرید کالای ایرانی ترغیب شوند.
این اپلیکیشن با نمایش کاتالوگ محصولی که سازنده و یا تأمین‌کننده ایجاد کرده است تا حد زیادی از جعلی بودن کالا پیشگیری می‌نماید. ممکن است یک جاعل از بارکد و لیبل سازنده دیگری برای محصولات خود استفاده کرده باشد.