آغاز مجدد فعالیت مشاغل کم‌خطر در تهران به شرط داشتن بارکد

https://nncgs1.com/fa/contact

 

رئیس اتاق اصناف ایران گفت آغاز مجدد فعالیت مشاغل کم‌خطر در تهران به شرط داشتن بارکد امکان پذیر است. به گزارش روابط عمومی مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران به نقل از اتاق اصناف ایران، کلیه اصناف حتما برای دریافت بارکد بهداشت و کد بهداشتی اقدام کنند. همچنین حمد جهین رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد اعلام کرد: براساس تصمیمات ستاد ملی پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر اجرای گام دوم طرح فاصله گذاری هوشمند، کلیه اصناف کم ریسک و پر ریسک موظف به ثبت نام در سامانه دریافت بارکد و دریافت کد رهگیری در سامانه اصناف و صنایع هستند.

او با اشاره به اینکه همچنین در طرح فاصله گذاری هوشمند، صنوف پرریسک از قبیل پاساژها، تالار‌های پذیرایی، رستوران ها، استخر‌ها و… تعطیل هستند، افزود: اصناف تا پایان فروردین ماه سال جاری فرصت دارند در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام و کد بهداشتی دریافت و در معرض دید همشهریان و بازرسان قرار دهند.

همچنین بخوانید:

فرایند دریافت بارکد بهداشت

دریافت کد GLN

جهین اضافه کرد: کلیه صنوف موظف به ثبت اطلاعات در این سامانه هستند و در غیر این صورت پس از تاریخ اعلامی، گشت‌های مشترک متشکل از بازرسان اتاق اصناف، اماکن عمومی و بهداشت محیط به طور گسترده و مستمر در سطح شهر حضور خواهند داشت و در صورت نداشتن بارکد و کد بهداشتی واحد‌های صنفی متخلف پلمب خواهند شد.

علیرضا ملکی مدیرعامل مرکز ملی نیز در این رابطه گفت : مرکز ملی برای هرگونه همکاری با اتاق اصناف ایران جهت صدور کد GLN یا بارکد بهداشتی آمادگی خود را اعلام می‌نماید.

 تماس با ما

لیست نمایندگی‌ها