آبفای استان تهران به دنبال پیوستن به سامانه تایید اصالت کالا

معرفی راهکارهای مرکز و استانداردهای  GS1با آب و فاضلاب استان تهران و معاونت‌های آن سازمان

آب و فاضلاب استان تهران، به‌ دنبال پیوستن به سامانه تائید اصالت کالای مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران و در پی استفاده از استانداردهای بین‌المللی GS1 و راهکارهای ارائه‌شده در مرکز به همراه مدیران و کارشناسان کلیه مناطق مختلف استان تهران در جلسه‌ای که روز چهارشنبه مورخ ۰۹/۰۵/۱۳۹۸ در محل سالن همایش مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران برگزار شد حضور یافتند.

این همایش به همت واحد بازاریابی و روابط عمومی و توسط جمعی از کارشناس مرکز خانم‌ها رنجبر، عالم‌بین، دهقانی، حاجی قربانی با معرفی سازمان GS1 و  مرکز ، ساختار طبقه‌بندی ملی و عناصر توصیفی،  ساختار طبقه‌بندی GPC،  معرفی سامانه ETS و آقایان محجوب، شیرازی با معرفی استانداردهای شناسایی، ثبت‌شده و به اشتراک‌گذاری GS1 و کدینگ سازمانی و با معرفی توانمندی‌های شرکت سیناپ که یکی از همکاران تجاری (SP) مرکز می‌باشد برگزار و توضیحاتی ارائه شد.

در انتها حسینی مدیر واحد بازاریابی و روابط عمومی در خصوص همکاری مرکز جهت گام‌های موردنیاز در راستای  راهکارهای GS1 و پیاده‌سازی این راهکارها در آبفا صحبت کرد. همچنین دو تن از مدیران مرکز آقایان صالح دوست و براتی  به سؤالات مدعوین پاسخ داده شد.

دانلود فایل ارائه‌های همایش : 

خانم عالم بین

آقای شیرازی

خانم حاجی قربانی

خانم دهقان

خانم رنجبر