دیدار مدیرعامل مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران با دکتر بهکیش

مدیر عامل و جمعی از مدیران مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران روز دوشنبه ۲۹ مردادماه ۱۳۹۷ با حضور در کمیته‌ی ایرانی اتاق بازرگانی بین‌الملل (کمیته ایرانی ICC) با دکتر محمدمهدی بهکیش نایب رییس و دبیر کل کمیته‌ی ایرانی ICC دیدار کردند.

در این جلسه مهندس پاریاب، مدیرعامل مرکز ضمن ارائه‌ی گزارشی از وضعیت طرح‌ها و امور مرتبط با مرکز از همراهی اتاق بازرگانی بین‌المللی در پیشبرد امور قدردانی به عمل آوردند. آقای پاریاب با بیان اینکه در دوره‌ی مدیریت جدید تلاش شده است تا نسبت به اجرای موفق طرح‌های ملی اقدام لازم و عاجل به عمل آید، از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران خود در مرکز برای پیشبرد طرح‌ها و پروژه‌ها خبر دادند. مدیر عامل مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران، با بیان اینکه اقدامات صورت پذیرفته تاکنون با بهره‌گیری از ظرفیت نیروی انسانی موجود در مرکز انجام شده است ضمن اعلام انگیزه‌ی مضاعف کارکنان مرکز برای پیشبرد اهداف مرکز، موضوعاتی را عنوان کردند.

در این جلسه همچنین برخی از پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای در حوزه‌ی تجارت و کسب‌وکار الکترونیکی مورد بحث قرار گرفتند و ابعاد طرح «بازار جامع الکترونیکی» به عنوان یکی از پروژه‌های ملی تشریح شد.

در ادامه مهندس پاریاب دبیرکل انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران، با ارائه‌ی توضیحاتی پیرامون اقدامات و عملکرد انجمن از برنامه‌ریزی برای برگزاری ۶۰ دوره‌ی آموزشی تا پایان سال خبر دادند که این موضوع مورد استقبال دکتر بهکیش عضو هیئت مؤسس انجمن واقع شد.

در این جلسه، دکتر محمدمهدی بهکیش ضمن اعلام آمادگی برای همراهی در امور توسعه‌ای مرکز، از تلاش‌های صورت پذیرفته در دوره‌ی مدیریت جدید قدردانی کردند. دبیرکل و نایب رییس کمیته‌ی ایرانی ICC با اشاره به جایگاه ممتاز مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران، از نقش مؤثر این مرکز در بحث کنترل و کاهش قاچاق صحبت کردند و ابراز امیدواری کردند تا در دوره‌ی مدیریت جدید، شاهد اتفاقات مثبتی در سطح کشور باشیم.