دوره‌ی جامع بازاریابی دیجیتال

امروزه اهمیت تبلیغات و بازاریابی دیجیتال در کلیه کسب‌و‌کارها اعم از B2B و B2C و... برکسی پوشیده نیست. با شدّت گرفتن تب بازاریابی دیجیتال در کلیه کسب‌و‌کارها، مرکز ملّی شماره‌گذاری كالا و خدمات ايران (GS1 Iran)، وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش‌هاي بازرگاني و وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌ همراه انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران طبق رسالت خود، بر آن شدند تا دانش تخصصی لازم در این زمینه را با علاقه‌مندان به اشتراک بگذارد. این دوره در 3 سطح فصل‌بندی گردیده و جمعا در 100 ساعت به مخاطبین ارائه می‌گردد. شرکت‌کنندگان این دوره در پایان یاد می‌گیرند که چگونه برای کسب و کار خود استراتژی مارکتینگ تدوین کنند، کمپین‌های تبلیغاتی خلاقانه طراحی نمایند و از همه مهم‌تر در تبلیغات دید 360 درجه داشته باشند و تمام کانال‌های موثر بازاریابی را در نظر بگیرند. همچنین انواع محتوا شناخته شده و مخاطبین می آموزند برای هر شبکه ای چه محتوایی تولید کنند. لازم به ذکر است شرکت‌کنندگان محترم در پایان دوره مدرک معتبر GS1 بین المللی و انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران دارای گرید A انجمن‌های علمی دریافت خواهند نمود.)

ثبت نام در دوره
header-img

درباره‌ی GS1

GS1، یک سازمان غیر انتفاعی بین‌المللی است که در 112 کشور جهان دارای نمایندگی است. رسالت این سازمان ارائه‌ی راهکارهای بین‌المللی در زمینه‌ی مدیریت زنجیره تأمین است. استانداردهای GS1 در زمینه کسبوکار و بازاریابی مورد تأیید اغلب سازمان‌های تجارت جهانی می‌باشد.
این استانداردها پشتیبان زنجیره‌های تأمین هستند، هزینه‌ها را کاهش داده و سرعت در امور را افزایش می‌دهند و در نهایت منجر به بهره‌وری فوق‌العاده‌ای در صنایع می‌شوند. حوزه‌ی اصلی فعالیت آن‌ها به 4 دسته اصلی مواد غذایی، حملونقل و لجستیک، بهداشت و درمان و خردهفروشی تقسیم می‌گردد.
استانداردهای Omni Channel در حوزه GS1: امروزه مصرفکنندگان انتظار دارند بدون هیچ مشکلی با محصولات مورد نظر خود از هر کانالی ارتباط برقرار کنند، استانداردهای GS1 به صنایع کمک می‌کند تا با چالش‌های تجارت الکترونیکی روبه‌رو شوند و انتظارات مصرفکنندگان را، قبل از خرید، در حین و پس از آن از طریق تمام کانالهای فروش (آنلاین، آفلاین، تلفن همراه و...) تامین نمایند.
استانداردهای Smart Search در حوزه GS1: سازمان GS1 با شعار افزایش فروش از طریق جست‌وجوی مرتبط این استاندارد را منتشر نموده‌است. استانداردهای GS1 در این حوزه کمک می‌نماید تا داده‌های ساختاریافته‌ای در رابطه با محصولات ایجاد شوند. این اطلاعات به کد بین‌المللی GTIN محصول متصل است. داده‌های ساخت یافته در مورد محصول می‌توانند توسط موتورهای جست‌وجو، برنامه‌گوشی‌های هوشمند و ... استفاده شود.
دستورالعمل Mobile Hero Image در حوزه GS1: متخصصان تجارت الکترونیکی و فروش از سراسر جهان جمع شده‌اند تا با تشکیل کارگروه‌های حرفه‌ای، دستورالعمل‌هایی جهت ایجاد و تغییر تصاویر محصولات به شیوه‌ای نوین ارائه دهند. این تصاویر جهت کمک به بهتر دیده شدن اطلاعات محصول به نمایش گذاشته می‌شود. معضل کوچک بودن تصویر در تلفن همراه و عدم وضوح اطلاعات به کمک این دستورالعملها به خوبی برطرف می‌گردد.

ویژگی‌های دوره

feature-icon

مدرک معتبر

ارائه مدرک معتبر GS1 بین الملل و انجمن علمی تجارت الكترونیكی ایران

feature-icon

اساتید مجرب

استفاده از اساتید با تجربه و متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ

feature-icon

استاندارد GS1

تدریس استانداردهای بین‌المللی GS1، مرتبط با حوزه دیجیتال مارکتینگ، برای اولین‌بار در كشور

feature-icon

سرفصل‌های مهم

تدریس سرفصل‌های مهم و به‌روز
Omni channel, smart search و Mobile Hero Image

feature-icon

همایش‌های رایگان

برگزاری همایش‌های رایگان کارآفرینی و الهام بخش

feature-icon

نمونه‌های عملی

انتخاب نمونه‌های کاربردی به همراه مثال‌های عینی و عملی

feature-icon

ارائه‌ی محتوا

ارائه محتوای دوره، حاوی مطالب آموزش داده‌شده به شركت كنندگان

feature-icon

هزینه‌ی کمتر

هزینه برگزاری كمتر نسبت به دوره‌های مشابه

چرا این دوره را انتخاب کنم؟

در این دوره، مباحث کاملاً کاربردی به دو صورت مفاهیم بازاریابی و کارگاه‌های تخصصی ارائه می‌گردد. بازاریابی دیجیتال برندسازی را به دنبال دارد و برندینگ برای مخاطبان، فروش بیشتر و افزایش مشتریان را در پی دارد. در این دوره برای نخستین‌بار در كشور، مباحث آموزشی، مطابق با آخرین استانداردهای GS1 در حوزه مارکتینگ ارائه می‌گردد.

feature-icon

نحوه‌ی تهیه‌ی برنامه

چگونه برای کسب‌و‌کار خود یک برنامه‌ی بازاریابی دیجیتال تدوین کنیم؟

feature-icon

کانال‌های آنلاین

چگونه از هر کانال آنلاینی برای موفقیت کسب و کار خود استفاده کنیم؟

feature-icon

طراحی کمپین

چگونه کمپین های بازاریابی دیجیتال را طراحی و راه‌اندازی کنیم؟

feature-icon

ایجاد محتوا

چه محتوایی برای شبکه‌های اجتماعی دارای بیشترین بازخورد است؟

feature-icon

چگونگی برندسازی

به کمک بازاریابی دیجیتال، چگونه برندسازی کنیم و فعالیت‌های انجام شده در راستای برندینگ را چگونه تحلیل نماییم؟

feature-icon

کسب مشتریان

چگونه از همه كانال‌های دیجیتالی و ارتباطی برای بازاریابی محصولات و حفظ مشتری استفاده كنیم؟

feature-icon

استراتژی سئو و بهینه‌سازی سایت

چگونه از طریق بهبود سئوی وبسایت، امكان جستجوی هوشمندانه را برای كاربران فراهم کنیم؟

feature-icon

نمایش محصولات

چگونه تصاویر محصولات را در فروشگا‌ه‌های اینترنتی بر اساس استانداردهای بین المللی به نمایش بگذاریم؟

اساتید دوره

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ از مجرب ترین اساتید در این زمینه استفاده می‌نماید. تمامی سرفصل ها به صورتی تخصصی تدریس خواهند شد تا بالاترین بازخورد از میان مخاطبین استخراج گردد

دكتر محمد حسین ‌مهریزدان
client
مشاور ارشد بازاریابی
متخصص طراحی کمپین‌های بازاریابی و برندینگ
مهندس سيدرضا شیرازی‌مفرد
client
مدرس استراتژی سئو و بهینه‌سازی سایت
موسس و مدیر، وب‌سایت‌های، وب 24 و سئو 24
امیرحسین امیری
client
مشاور ارشد بازاریابی دیجیتال
و مدرس دوره‌های گوگل
مهندس بهنام اسلمی
client
مدرس دوره‌های آموزشی
دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ
سیدمصطفی حسینی
client
مدیر ارشد بازاریابی و توسعه کسب‌و‌کار
عضو کارگروه تخصصی و مدرس رسمی دوره‌های GS1 بین‌الملل
مهدی براتی
client
مدیر طرح تایید اصالت کالا
عضو کارگروه تخصصی و مدرس رسمی دوره‌های GS1 بین‌الملل
مهندس سيد علی آموزگار
client
مدیر بازاریابی دیجیتال دکمه
مشاور بازاریابی دیجیتال و مدرس دوره‌های گوگل ادورز

هزینه‌ی ثبت نام

واریز وجه به حساب بانکی؛ به شماره حساب 84400000184002 بانك پارسیان شعبه بلوار کشاوز کد 1001 به نام مركز ملي شماره گذاري كالا و خدمات ايران انتقال وجه از طریق انتقال حواله به شماره شبای IR930540100184400000184002 به نام مركز ملي شماره گذاري كالا و خدمات ايران اما در روش دوم که شیوه اقساطی می باشد، می بایست حداکثر 40 درصد از هزینه دوره خود را تا پیش از شروع دوره به صورت نقدی واریز نموده و مابقی را طي يك فقره چک تا تاریخ 30/8/1397 به مرکز پرداخت نمایند. (در صورت عدم تسويه حساب تا تاريخ مذكور، ارائه مدرك و ساير خدمات امكان پذير نخواهد بود.
واریز به شماره کارت به شماره‌ی 6221061215033590 به نام مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران

سطح یک
مبانی دیجیتال‌مارکتینگ
۴۴ ساعت

۱.۵ میلیون تومان
سرفصل محتوا
 • اصول دیجیتال مارکتینگ
 • تولید و بازاریابی محتوا
 • ایمیل مارکتینگ و خبرنامه
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • استراتژی بازاریابی دیجیتال
 • دیجیتال برندینگ
 • كمپین بازاریابی و تبلیغات دیجیتال
  (تبلیغات بنری و A/B Testing)
ثبت نام

سطح دو
کارگاه‌های پیشرفته
۳۶ ساعت

۱ میلیون تومان
سرفصل محتوا
 • کارگاه تخصصی گوگل ادوردز
 • کارگاه تخصصی بهینه سازی سایت (سئو)
 • کارگاه تخصصی شبکه های اجتماعی
 • کارگاه تخصصی گوگل آنالیتیک
 • بهینه سازی طراحی و کد نویسی وب سایتثبت نام

سطح سه
مباحث جدید بین‌المللی GS1
۲۰ ساعت

۵۰۰ هزار تومان
سرفصل محتوا
 • آشنایی با استانداردهای GS1
 • استانداردهای GS1 در حوزه دیجیتال مارکتینگ
 • Omni Channel
 • Smart Search
 • Mobile Hero Image
  (بازاريابي هدفمند با استفاده از تصاوير)


ثبت نام

پکیج کلی
شامل سه دوره
 

۲.۵ ۳ میلیون تومان
 • شامل کلیه‌ی مباحث هر سه دوره
 • به همراه کارگاه‌های آموزشی
 • شامل تخفیف ویژه برای استارت‌آپ‌ها
 • شامل تخفیف ویژه برای دانشجوها

ثبت نام

پرسش‌های متداول درباره‌ی دوره

مدرك GS1 بین الملل طبق لایسنس GS1 Iran به شركت كنندگان اعطا خواهد شد و مدرك انجمن علمی تجارت الكترونیكی ایران دارای گرید A و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دارای كد پیگیری می‌باشد

ثبت‌نام كنندگان به دو شیوه نقدی و اقساطی می توانند نسبت به پرداخت هزینه دوره های آموزشی خود اقدام نمایند. در روش پرداخت نقدی تمامی هزینه دوره می بایست تا قبل از شروع دوره و از طریق یکی از روش های زیر پرداخت گردد: آنلاین حضوری (دستگاه کارت خوان) واریز وجه به حساب بانکی؛ به شماره حساب 84400000184002 بانك پارسیان شعبه بلوار کشاور کد 1001 به نام مركز ملي شماره گذاري كالا و خدمات ايران انتقال وجه از طریق انتقال حواله به شماره شبای IR930540100184400000184002 به نام مركز ملي شماره گذاري كالا و خدمات ايران اما در روش دوم که شیوه اقساطی می باشد، می بایست حداکثر 40 درصد از هزینه دوره خود را تا پیش از شروع دوره به صورت نقدی واریز نموده و الباقی را طي يك فقره چک تا تاریخ 30/8/97 به مرکز پرداخت نمایند. (در صورت عدم تسويه حساب تا تاريخ مذكور، ارائه مدرك و ساير خدمات امكان پذير نخواهد بود)

این دوره برای راحتی شما مخاطبین عزیز در شرایط ویژه همراه با تخفیفات متنوع برگزار می گردد. تخفیف دانشجویی: دانشجویان محترم قبل از ثبت نام با شماره پشتيباني تماس گرفته و پس از ارسال و تایید اطلاعات هویتی از تخفیف دانشجویی 15 درصدی برخوردار می گردند. همچنین امکانی فراهم شده است تا کد تخفیف دانشجویی در سایت nncgs1.com و evand.com فعال باشد. تخفیف ثبت نام گروهی: در صورتی که متقاضیان شرکت در دوره دیجیتال مارکتینگ قادر باشند ثبت نام خود را به صورت گروهی و از تعداد 3 نفر به بالا انجام دهند شامل تخفیف 10 درصدی ثبت نام گروهی خواهند شد و مراتب پس از تماس با شماره پشتيباني و تایید توسط کارشناسان ثبت نام قابل پیگیری خواهد بود. شهريه ثبت نام كل دوره (تخفيف پكيچ كامل) 2.500.000 تومان تخفيف دانشجويي، فعالان استارت‌‌ آپ و زود هنگام 15 درصد 2.125.000 تومان تخفيف ثبت نام گروهي 10 درصد 2.225.000 تومان ثبت نام زود هنگام: در صورتی که ثبت نام تا تاریخ پشتيباني انجام شود، شرکت کنندگان مشمول ثبت نام 10 درصدی ثبت نام زودهنگام خواهند شد.

خير، شما مي‌توانيد به صورت آنلاين، حضور در شعب مختلف بانك، يا اپليكيشن‌هاي پرداخت موبايلي از طريق كارت بانكي خود با داشتن رمز دوم اقدام به واريز وجه نموده و تصوير رسيد آن را ايميل يا فكس نماييد.

شما براي انصراف از دوره و عودت وجه حداكثر تا 5 روز مانده به شروع دوره، مراتب را به صورت حضوری اعلام نماييد و هزينه پرداخت شده خود را با کسر 25 درصد بازپس بگيريد. لازم به ذکر است در صورت اقدام پس از مدت زمان تعيين شده هرگونه درخواست مبنی بر انصراف و عودت وجه مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

چنانچه شما مسئول آموزش یک سازمان و یا شرکت هستید و یا قصد دارید تا برای افراد و مجموعه خود دوره ای را به شکل اختصاصی برگزار نمایید کافیست تا در صفحه مربوط به دوره مدنظرتان بر روی بخش "درخواست دوره اختصاصی" کلیک نموده و با پر کردن فرم مربوطه، منتظر تماس همکاران ما در واحد ثبت نام جهت پیگیری روند تکمیل درخواست تان بمانيد.

خیر، فقط شما كافیست با مبانی ابتدایی یعنی، اینترنت، شبكه‌های اجتماعی كمی آشنا باشید

در حال حاضر خير، اما پلتفرم آموزش مجازي در حال آماده‌سازی است؛ اين دوره اولين و جديدترين دوره آموزشي جامع ديجيتال ماركتينگ همراه با تدریس آموزش‌های GS1 در كشور مي‌باشد و در آينده نه چندان دور اين امكان براي اين دوره و ساير دوره‌ها فراهم خواهد گرديد.

عکس پرسنلی 3*4
تصویر کارت ملی و شناسنامه
تصویر فیش واریزی
تصویر کارت دانشجویی (در صورت وجود)